ISprodukce

Menu

Kontakty

Martin Gazda
produkce, jednatel
martin@isprodukce.cz
+420 603 829 166
Lubomír Churý
produkce
lubos@isprodukce.cz
+420 775 322 785
Michal Janča
produkce
michal2@isprodukce.cz
+420 730 512 511
Edita Vizínová
produkce
edita@isprodukce.cz
+420 739 676 779
Kristýna Jakšová
produkce
kristyna@isprodukce.cz
+420 724 981 424
Patrik Macháč
asistent produkce
patrik@isprodukce.cz
+420 605 436 699
Jakub Koutný
foto produkce
jakub@isprodukce.cz
+420 774 744 191
Bára Nováčková
audio produkce
bara@isprodukce.cz
+420 734 310 790
Pavel Kundera
rental techniky
pavel@isprodukce.cz
+420 734 310 792
Petr Konečný
projekt manager
petr@isprodukce.cz
+420 774 214 886
Radek Kameník
projekt manager
radek@isprodukce.cz
+420 606 729 654
Lenka Šošolíková
ekonom
money@isprodukce.cz
+420 603 835 097
Fakturační údaje
IS Produkce s.r.o.
Moravní 958, 765 02 Otrokovice
IČO: 283 15 707
DIČ: CZ28315707
Sídlo společnosti
Budova městského divadla Zlín
Tř. T. Bati 4091/32
761 87 Zlín
GPS: Loc: 49°13'29.178"N

Máte dotaz? Napište nám a vyplňte formulář.

Napište co máte na srdci nebo využijte náš univerzální e-mail info@isprodukce.cz