ISprodukce

Menu

Kontakty

Martin Gazda
producent, jednatel
martin@isprodukce.cz
+420 603 829 166
Lubomír Churý
producent
lubos@isprodukce.cz
+420 775 322 785
Edita Vizinová
vedoucí produkce
edita@isprodukce.cz
+420 739 676 779
Kristýna Jakšová
vedoucí produkce
kristyna@isprodukce.cz
+420 724 981 424
Martin Krba
vedoucí produkce
martin.krba@isprodukce.cz
+420 605 031 355
Bára Nováčková
audio produkce
bara@isprodukce.cz
+420 734 310 790
Jakub Koutný
foto produkce
jakub@isprodukce.cz
+420 774 744 191
Sabina Šilhanová
vedoucí postprodukce
sabina@isprodukce.cz
+420 736 277 804
Martin Mikel
vedoucí postprodukce
martin.mikel@isprodukce.cz
+420 776 209 403
Petr Bouc
rental - pronájem techniky
petr.bouc@isprodukce.cz
+420 737 587 155
Radek Kameník
projekt manager
radek@isprodukce.cz
+420 606 729 654
Petr Konečný
projekt manager
petr@isprodukce.cz
+420 774 214 886
Michal Janča
projekt manager
michal.janca@isprodukce.cz
+420 730 512 511
Libor Netopil
office manager
libor.netopil@isprodukce.cz
+420 736 285 458
Lenka Šošolíková
ekonom
money@isprodukce.cz
+420 603 835 097
Dominika Kučná
ekonom
fakturace@isprodukce.cz
+420 775 578 003
Fakturační údaje
IS Produkce s.r.o.
Moravní 958, 765 02 Otrokovice
IČO: 283 15 707
DIČ: CZ28315707
Sídlo společnosti
Budova městského divadla Zlín
Tř. T. Bati 4091/32
761 87 Zlín
GPS: Loc: 49°13'29.178"N

Máte dotaz? Napište nám a vyplňte formulář.

Napište co máte na srdci nebo využijte náš univerzální e-mail info@isprodukce.cz






Follow us
Copyright © 2019 | created in zlin | All rights reserved.