ISprodukce

Menu

O nás


Jsme největší filmové produkční studio na Moravě s pobočkou v Praze a v Bratislavě

Zajišťujeme kompletní produkční a postprodukční servis. Natáčíme filmy, televizní spoty, online spoty, firemní prezentační filmy, natáčíme rozhlasové spoty, komponujeme hudbu, fotografujeme, tvoříme tiskové vizuály a kreslíme. Jsme nejenom filmaři, ale zároveň také zkušení markeťáci. Navrhujeme kreativní koncepty, scénáře, storyboardy, animatiky. Adaptujeme zahraniční spoty a specializujeme se také na VFX a 2D/3D animace.

Herecký casting, filmový ateliér, rental filmové techniky a lokační databáze

Máme vlastní herecký a hlasový casting čítající přes 400 herců z 16 zemí, vlastní databázi lokací zejména na Moravě a v Praze vhodných k natáčení. Máme dva vlastní ateliéry s dekoracemi bytů a s upravenou akustikou pro snímání kontaktního zvuku. provozujeme vlastní rental profesionální filmařské techniky. Našim klientům tak nabízíme velkou přidanou hodnotu v tom, že za všechny tyto služby a technologie u nás vydají podstatně méně prostředků, než je obvyklé u jiných produkcí a agentur, které tyto věci outsourcují.

Zkušenosti

Za 10 let jsme v ČR i v zahraničí natočili přes 200 TV spotů a sponzoringů a nespočet rozhlasových spotů. Ke každému vyrobenému spotu přistupujeme pečlivě s ohledem nejen na obrazovou a zvukovou kvalitu, ale také na požadovaný efekt. Využíváme k tomu jak vlastních odborných znalostí z marketingu, tak i zkušeností, nástrojů a postupů pro kreativní přípravu, včetně znalosti legislativy a mediálního plánování.

Mediální plánování

S našimi partnery umíme vaši televizní, rozhlasovou nebo on-line kampaň nejen navrhnout, ale i naplánovat a následně i vyhodnotit.

Výsledky

Výsledky naší práce jsou denně v televizi, v rádiu a na internetu. Naši práci oceňují nejen poroty reklamních kreativních soutěží, ale hlavně klienti, kteří se k nám vracejí. S mnohými spolupracujeme několik let. To nás dělá úspěšnými.

Nezisková činnost

Již 8 let podporujeme předčasně narozené děti a neonatologické oddělení Baťovy nemocnice ve Zlíně. V roce 2015 jsme odstartovali neziskový projekt www.malemimi.cz , jehož cíl byl v Baťově nemocnici vybudovat speciální pokoje. Ty umožnily rodičům a předčasně narozeným dětem být spolu už od narození, i když je dítě ještě v inkubátoru. Na konto projektu jsme za jeden rok získali přes 8.000.000 Kč a pokoje od ledna 2017 slouží rodičům a předčasně narozeným dětem. V dubnu 2018 jsme projekt transformovali v Nadační fond Malé Mimi.

V roce 2019 jsme se zapojili do projektu podpory klubu Cystické fibrózy a s vlastní investicí 450.000,- Kč jsme natočili tento spot.

Cystická fibróza

 


Follow us
Copyright © 2019 | created in zlin | All rights reserved.