ISprodukce

Menu

O nás


Jsme největší filmové produkční studio na Moravě s pobočkou v Praze a v Bratislavě

Zajišťujeme kompletní produkční a postprodukční servis. Natáčíme filmy, televizní spoty, online spoty, firemní prezentační filmy, natáčíme rozhlasové spoty, komponujeme hudbu, fotografujeme, tvoříme tiskové vizuály a kreslíme. Jsme nejenom filmaři, ale také zkušení markeťáci, navrhujeme kreativní koncepty, scénáře, storyboardy, animatiky. Adaptujeme zahraniční spoty a specializujeme se také na VFX a 2D/3D animace.

Herecký casting, filmový ateliér, rental filmové techniky a lokační databáze

Máme vlastní herecký a hlasový casting čítající přes 400 herců z 16 zemí, vlastní databázi lokací zejména na Moravě a v Praze vhodných k natáčení a vlastní filmový ateliér s upravenou akustikou pro snímání kontaktního zvuku, jehož součástí je i profesionální kamerová a osvětlovací technika včetně digitální trikové technologie. Našim klientům nabízíme velkou přidanou hodnotu v tom, že za všechny tyto služby u nás vydají podstatně méně prostředků, než je obvyklé u jiných produkcí a agentur, které tyto služby a technologie outsourcují.

Zkušenosti

Za 10 let jsme v ČR i v zahraničí natočili přes 200 TV spotů a sponzoringů a nespočet rozhlasových spotů. Ke každému vyrobenému spotu přistupujeme pečlivě s ohledem nejen na obrazovou a zvukovou kvalitu, ale také na požadovaný efekt. Využíváme k tomu jak vlastních odborných znalostí z marketingu, tak i zkušeností, nástrojů a postupů pro kreativní přípravu, včetně znalosti legislativy a mediálního plánování.

Mediální plánování

S našimi partnery umíme vaši televizní, rozhlasovou nebo on-line kampaň nejen navrhnout, ale i naplánovat a následně i vyhodnotit.

Výsledky

Výsledky naší práce jsou denně v televizi, v rádiu a na internetu. Naši práci oceňují klienti i poroty reklamních kreativních soutěží. Dokážeme vaše vložené finanční prostředky zhodnotit, ať už zvýšením image vaší firmy, zlepšením vnímání vaší značky, nebo prodejem více výrobků. To nás dělá úspěšnými.

Nezisková činnost

Již 8 let podporujeme předčasně narozené děti a neonatologické oddělení Baťovy nemocnice ve Zlíně. V roce 2015 jsme odstartovali neziskový projekt www.malemimi.cz , jehož cíl byl v Baťově nemocnici vybudovat speciální pokoje. Ty umožnily rodičům a předčasně narozeným dětem být spolu už od narození, i když je dítě ještě v inkubátoru. Na konto projektu jsme za jeden rok získali přes 8.000.000 Kč a pokoje od ledna 2017 slouží rodičům a předčasně narozeným dětem. V dubnu 2018 jsme projekt transformovali v Nadační fond Malé Mimi.


Follow us
Copyright © 2019 | created in zlin | All rights reserved.