Jsme
IS Produkce

Audiovizuální, filmová a reklamní produkce. Našim cílem je být skvělým partnerem pro zadavatele reklamy, filmové producenty a pomáhat jim plnit marketingové a kreativní cíle. Naší vizí je návrat filmového průmyslu zpět do Zlína. Klienti u nás oceňují hlavně rychlost komunikace, expresní termíny a časovou flexibilitu. Jsme IS Produkce. Od roku 2008. Už 15. let.

je na nás spolehnutí

Natáčíme celovečerní filmy, televizní spoty, online spoty, prezentační videa, rádio spoty, komponujeme hudbu, fotografujeme, tvoříme tiskové vizuály a kreslíme. Jsme nejenom filmaři, ale zároveň také zkušení markeťáci. Umíme kreativní koncepty, scénáře, storyboardy, animatiky. Adaptujeme zahraniční spoty a specializujeme se také na vizuální efekty, 2D a 3D animace, natáčíme 3D 360 videa, umíme virtuální prohlídky a virtuální realitu (VR i AR). Podívejte se na naši práci.

Jsme efektivnější

Máme vlastní, sehraný team 30 odborníků a díky tomu celý proces pod neustálou kontrolou. Reagujeme tak na požadavky rychleji a to dává našim klientům více času na schvalovací proces. Jsme proto schopni dodávat díla v expresních termínech a při nižších nákladech, než je běžné u produkcí, které si tvůrčí team na projekty najímají. Vyberete-li si nás jako partnera, budete mít jistotu, že práce budeme dodávat vždy včas a v perfektní kvalitě. Našim klientům šetříme i další finanční prostředky a to díky vlastním službám, které jiné produkce outsourcují. Přesvědčte se dále.

máme vlastní techniku

Jsme 100% soběstační. Vlastníme kompletní filmovou, zvukařskou a osvětlovací techniku, včetně filmových kamer RED a filmových objektivů Cooke (vyhledávané reklamní objektivy). Odpadají tak náklady na fee filmařským rentálům.

máme vlastní casting

Disponujeme velkým hereckým a hlasovým castingem. Přes 400 českých a moravských neokoukaných herců a přes 600 zahraničních hlasů z dvacítky zemí pro případné adaptace. Otázka návrhu herců je u nás řešena v řádu hodin a s mnohem nižšími náklady, než u klasických castingových agentur.

máme vlastní ateliér

Profesionálně vybavený filmový ateliér s upravenou akustikou a greenscreen trikovým pozadím. To umožňuje natáčet zvuk kontaktně bez nutnosti následných postsynchronů a tím šetříme čas i peníze.

a spoustu zkušeností

Jak z filmové, tak hlavně z reklamní tvorby. Za více než patnáct let let jsme se u nás i v zahraničí podíleli na několika celovečerních filmech, natočili jsme přes 400 TV spotů a sponzoringů a nespočet rozhlasových spotů. Ke každému vyrobenému spotu přistupujeme pečlivě s ohledem nejen na obrazovou a zvukovou kvalitu, ale také na požadovaný efekt. Využíváme k tomu jak vlastních odborných znalostí z marketingu, tak i zkušeností, nástrojů a postupů pro kreativní přípravu a výrobu, včetně znalosti legislativy a mediálního plánování.

Malé Mimi

Vedeme nadační fond Malé Mimi. Díky tomu mohou být rodiče a předčasně narozené děti spolu už od narození i když je miminko ještě v inkubátoru a tento stav jím náramně prospívá. Na konto projektu jsme získali přes 8.000.000 Kč a v lednu 2017 jsme ve Zlínské nemocnici otevřeli specializované pokoje. Projekt získal ocenění Salvator 2016