Jsme
IS Produkce

Audiovizuální, filmová a reklamní produkce. Našim cílem je být skvělým partnerem pro zadavatele reklamy, filmové producenty a pomáhat jim plnit marketingové a kreativní cíle. Naší vizí je návrat filmového průmyslu zpět do Zlína. Klienti u nás oceňují hlavně rychlost komunikace, expresní termíny a časovou flexibilitu. Jsme IS Produkce. Už 15. let.

je na nás spolehnutí

Natáčíme celovečerní filmy, televizní spoty, online spoty, prezentační videa, rádio spoty, komponujeme hudbu, fotografujeme, tvoříme tiskové vizuály a kreslíme. Jsme nejenom filmaři, ale zároveň také zkušení markeťáci. Umíme kreativní koncepty, scénáře, storyboardy, animatiky. Adaptujeme zahraniční spoty a specializujeme se také na vizuální efekty, 2D a 3D animace, natáčíme 3D 360 videa, umíme virtuální prohlídky a virtuální realitu (VR i AR). Podívejte se na naši práci.

Jsme efektivnější

Máme vlastní, sehraný team 30 odborníků a díky tomu celý proces pod neustálou kontrolou. Reagujeme tak na požadavky rychleji a to dává našim klientům více času na schvalovací proces. Jsme proto schopni dodávat díla v expresních termínech a při nižších nákladech, než je běžné u produkcí, které si tvůrčí team na projekty najímají. Vyberete-li si nás jako partnera, budete mít jistotu, že práce budeme dodávat vždy včas a v perfektní kvalitě. Našim klientům šetříme i další finanční prostředky a to díky vlastním službám, které jiné produkce outsourcují. Přesvědčte se dále.

máme vlastní techniku

Jsme 100% soběstační. Vlastníme kompletní filmovou, zvukařskou a osvětlovací techniku, včetně filmových kamer RED a filmových objektivů Cooke (vyhledávané reklamní objektivy). Odpadají tak náklady na fee filmařským rentálům.

máme vlastní casting

Disponujeme velkým hereckým a hlasovým castingem. Přes 400 českých a moravských neokoukaných herců a přes 600 zahraničních hlasů z dvacítky zemí pro případné adaptace. Otázka návrhu herců je u nás řešena v řádu hodin a s mnohem nižšími náklady, než u klasických castingových agentur.

máme vlastní ateliér

Profesionálně vybavený filmový ateliér s upravenou akustikou a greenscreen trikovým pozadím. To umožňuje natáčet zvuk kontaktně bez nutnosti následných postsynchronů a tím šetříme čas i peníze.

a spoustu zkušeností

Jak z filmové, tak hlavně z reklamní tvorby. Za více než patnáct let let jsme se u nás i v zahraničí podíleli na několika celovečerních filmech, natočili jsme přes 400 TV spotů a sponzoringů a nespočet rozhlasových spotů. Ke každému vyrobenému spotu přistupujeme pečlivě s ohledem nejen na obrazovou a zvukovou kvalitu, ale také na požadovaný efekt. Využíváme k tomu jak vlastních odborných znalostí z marketingu, tak i zkušeností, nástrojů a postupů pro kreativní přípravu a výrobu, včetně znalosti legislativy a mediálního plánování.

Malé Mimi

Vedeme nadační fond Malé Mimi. Díky tomu mohou být rodiče a předčasně narozené děti spolu už od narození i když je miminko ještě v inkubátoru a tento stav jím náramně prospívá. Na konto projektu jsme získali přes 8.000.000 Kč a v lednu 2017 jsme ve Zlínské nemocnici otevřeli specializované pokoje. Projekt získal ocenění Salvator 2016