Art director / coordinator

Do našeho postprodukčního studia ve Zlíně hledáme kreativního kolegu, nebo kolegyni se vztahem k reklamní a filmové tvorbě.
Měl bys u nás nastarost koordinaci projektů v přípravné a postprodukčsní fázi a zároveň také komunikaci s klienty i s kolegy v postprodukci.
Nabízíme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek formou HPP nebo freelance, bezva přátelské prostředí, ve kterém dostaneš možnost profesního růstu a uznání za svou práci. Nabízíme také nadstandardní plat závislý na tvých výsledcích.
Pokud jsi kreativní a komunikativní člověk s organizačním talentem, umíš dobře mluvit, naslouchat, posuzovat,navrhovat kreativní řešení a máš alespoň základní zkušenosti s Adobe programy (Photoshop, Premiere), pošli nám svůj životopis na martin@isprodukce.cz
Spolupráce může začít od jara 2022. Budeme se těšit.

Compositor Animátor / VFX

Do našeho postprodukčního studia ve Zlíně hledáme šikovného kolegu, kterého baví práce s obrazem a vizuálními efekty. Práce je vhodná i pro šikovného absolventa, nebo nadšence s chutí dalšího rozvoje v tomto oboru.
Chceš s námi růst? Nabízíme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek formou HPP nebo freelance, bezva přátelské prostředí, ve kterém dostaneš možnost profesního růstu a uznání za svou práci. Nabízíme také nadstandardní plat závislý na tvých zkušenostech.
Pokud jsi technicky zdatný nadšenec, kterému nejsou cizí pojmy jako Adobe After Effects, Nuke, 3DS Max, Bledner či některý z dalších 2D/3D nástrojů, pošli nám svůj showreel a životopis na martin@isprodukce.cz
Spolupráce může začít ihned. Budeme se těšit.

Produkční v postprodukci

Do našeho postprodukčního studia ve Zlíně hledáme šikovného kolegu, nebo kolegyni s organizacím talentem a vztahem k filmové tvorbě. Očekáváme že budeš mít s touto prací již nějaké zkušenosti. Práce je ale vhodná i pro šikovného a komunikativního absolventa oboru produkce.
Chceš s námi růst? Nabízíme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek formou HPP nebo freelance, bezva přátelské prostředí, ve kterém dostaneš možnost profesního růstu a uznání za svou práci. Nabízíme také nadstandardní plat závislý na tvých výsledcích.
Pokud jsi organizační typ, umíš dobře komunikovat, neunikne ti žádný mail, řešíš věci hned a víš co je to obrazová postprodukce, pošli nám svůj showreel a životopis na martin@isprodukce.cz

Vedoucí produkce - senior

Aktuálně hledáme zkušeného kolegu / kolegyni, na pozici vedoucího produkce. Práce je vhodná jen pro zkušeného produkčního, například původem z Moravy, který se chce usadit zpět na Moravě po zkušenostech v Praze či v zahraničí a pokračovat v oboru, který má rád .

Po kterém bychom chtěli:

  • Minimálně 5 let zkušeností s produkcí u filmu a reklam
  • Dobrou znalost procesů ve filmové tvorbě
  • Pečlivost, důslednost, loajalitu a flexibilitu
  • Organizační schopnosti, umění plánovat
  • Umění stanovit priority a schopnost zabývat se více věcmi najednou
  • Příjemné vystupování, mluvenou i písemnou formou

Kterému můžeme nabídnout:

  • HPP, nebo fulltime freelance
  • Pracoviště ve Zlíně (podmínka)
  • Práci na velmi zajímavých filmových a reklamních projektech.
  • Výborný kolektiv
  • Nástup dohodou
  • Odměnu, na které se určitě domluvíme

Náplň práce:

  • Produkční řízení natáčení
  • Tvorba časových plánů a rozpočtů
  • Navrhování neoptimálnějších cest
  • Vyhodnocování zakázek a projektů

E-mail s profesním životopisem zašlete na martin@isprodukce.cz

Projektový manager - Zlín

Aktuálně hledáme šikovného kolegu / kolegyni, který má organizační talent, baví ho film, IT, technologie a internet.  Práce je vhodná i pro šikovného absolventa školy.

  • Analytické myšlení
  • Alespoň nějaké zkušenosti v oboru IT a tvorby webů a aplikací
  • Základní znalost firemních ekonomických procesů a zdravý selský rozum

  • HPP, nebo také jako freelance projektově (na konkrétní projekt)
  • Pracoviště ve Zlíně
  • Práci na velmi zajímavých projektech v oborech audiovize a digitalizace

  • Účast na vývojových poradách. Navrhování a hledání řešení
  • Koordinace projektů s dodavateli podle časových plánů
  • Koordinace činnost více lidí napříč různými odděleními ve firmě
  • Není nutné umět programovat, je ale potřeba o tom něco vědět

Pro studenty

Pravidelná práce u nás

Učte se během studia od profesionálů a vydělávejte prací v oboru. Šikovným studentům oborů audiovize, produkce a malé architektury, na které je spolehnutí, nabízíme: asistenční odborné pozice při natáčení – as. kamery, as. osvětlovače, as. produkce, as. výpravy, mikrofonista, klapka, runner, apod. Jde o práci převážně ve Zlíně a Zlínském kraji.

Kromě finanční odměny získáte také:

  • praktické zkušenosti v oboru který právě studujete
  • započítání do vaší povinné praxe při studiu
  • reference pro vaši další kariéru, práce pro značky, které budou ve vašem CV vypadat velmi dobře
  • hodně důležitých kontaktů na profi filmaře, které využijete ve své další kariéře
  • možnost u nás po studiu získat stálou pracovní pozici v oboru, který právě studujete

Pokud není vaší jedinou motivací výše finanční odměny, zajímají vás zkušenosti a nové kontakty na zajímavé profesionály z oboru, ozvěte se nám na e-mail: martin@isprodukce.cz

Krátkodobá stáž

Pro studenty Creative hill college Zlín a dalších středních filmových škol, kteří potřebují mít povinnou praxi v oboru audiovize (režie, kamera, animace) a produkce nabízíme krátkodobé neplacené stáže. Stáže probíhají ve Zlíně.

Co můžeme nabídnout:

  • krátkodobou povinnou praxi v oboru
  • vedení, odborný dohled a hodnocení proběhlé praxe

Ozvěte se na e-mail: martin@isprodukce.cz a nezapomeňte připojit informaci o jaký obor praxe se zajímáte a v jakém období.