Destinační video

Nechejte si vaše video obce, města, mikroregionu, nebo regionu vyrobit u nás. Dnešní doba je o videu. Více než 72 % uživatelů internetu tvrdí, že upřednostňují video před textovým obsahem a uvítali by více pohyblivých vizuálních prvků na webových stránkách. Video je prostě atraktivnější. Lze ho zacílit na konkrétního návštěvníka a využít estetické nebo emoční prvky, které samotný text či fotografie jen tak neumí. Destinační videa navrhujeme a natáčíme v nejčastějších rozpočtech 50-500 tis kč.

 

Přehrajte si ukázku našich prací →

 

 

 

Jak pracujeme?

Po první společné schůzce připravíme scénář (co bude ve videu vidět) a text voiceoveru (co se bude ve videu říkat). Přidáme k tomu ilustrační obrázky a scénář vám zašleme k připomínkování. Zároveň obdržíte odhadovanou kalkulaci. Teprve v této fázi se rozhodujete, zdali s námi do výroby půjdete.

V případě že ano, sepíšeme smlouvu nebo objednávku, připravíme časový harmonogram prací, který se obvykle pohybuje mezi jedním až dvěma měsíci a zapracujeme vaše připomínky do scénáře. Teprve poté co scénář odsouhlasíte jdeme natáčet a vyrábět vaše video.

Destinační filmy jsme zvyklí je realizovat od A do Z. Včetně případné lokalizace do cizích jazyků. Snažíme se dělat videa kratší, dynamická a kreativní. Podívejte se na některé naše práce a inspirujte se:

Průzkumy

Průměrný uživatel stráví na webu s videem o 88 % více času než na statické webové stránce. Podle průzkumů se dnes 81 % veškerých společností v marketingové komunikaci spoléhá na video.  Po zhlédnutí instruktážního videa si 69 % zákazníků koupilo software nebo aplikaci a až 81 % zákazníků zakoupilo produkt nebo službu. Správně umístěné video na úvodní stránce zvyšuje pravděpodobnost dokončení nákupu nebo jiné konverze na webu o 80 %. Výjimečně dobrou zprávou také je, že až 99 % firem, které použily marketingové video, pokračují s jeho využíváním i v následujícím roce.

Mrkněte i na naše další reference v oblasti firemních videí nebo multimediálních expozic. Budeme se těšit na případnou spolupráci.