Multimediální expozice

Tvoříme působivé audiovizuální obsahy pro expozice muzeí, kulturních institucí i komerčních subjektů. Cílem je nezapomenutelný návštěvnický zážitek. Naše kompetence zaujaly klíčového dodavatele v oboru komplexní tvorby multimediálních expozic v ČR – společnost AV MEDIA Systems, která nás poctila důvěrou a přizvala k dlouhodobé spolupráci. Společně jsme již realizovali několik atraktivních projektů a těšíme se na další.

 

Přehrajte si ukázku našich prací →

 

 

 

Jak pracujeme?

Každý projekt je jedinečný, a proto k němu přistupujeme vždy individuálně, s potřebnou kreativitou a originalitou. Skvělé nápady, plánování a realizace natáčení, kvalitní obrazová a zvuková postprodukce, maximální flexibilita a spolehlivost, jsou tím, co si na nás naši partneři cení. Pracujeme s empatií vůči přáním klienta a pro společnou radost z povedeného výsledku. Podívejte se na některé naše práce a inspirujte se:

Návštěvnické centrum ČNB

„První dojem je zásadní!“ Myšlenka, která zazněla na setkání zástupců AV MEDIA a vedení České národní banky, odstartovala naši spolupráci na vzniku nové edukativní expozice Návštěvnického centra České národní banky v Praze. Našim úkolem bylo vytvořit vtipný, originální filmový trailer, který měl zábavnou formou vtáhnout diváka do tématu výstavy. Skvělý výsledek si žádal skvělý team .-) Proto jsme posílili o Jirku Stracha, autora námětu a režiséra našeho videa. Nosnou myšlenkou traileru se stalo nahlédnutí do jednoho dne ze života české měny. Vypravěči naší story se staly historické osobnosti z bankovek, kterým jsme náročnou 3D animací vdechly život. Velikánům českých dějin propůjčili hlas špičkoví čeští herci, jako třeba Jiří Bartoška, Miroslav Donutil, Eliška Balzerová nebo Ondřej Vetchý. Za kamerou úřadoval Martin Šec. Hudba pochází z pera Ondřeje Soukupa. Co víc jsme si mohli přát? Přece spokojenost klienta, a ta se k naší radosti dostavila .-)

Muzeum slivovice

Kdo jiný by měl vyprávět příběh slivovice, než ti, kdo žijí v místě, kde tento legendární nápoj vzniká. A právě toto souznění génia loci a našich profesních kompetencí způsobilo, že jsme byli společností Rudolf Jelínek a AV MEDIA přizváni ke spolupráci na vzniku tohoto mimořádného muzea. Interaktivní výstava, která je umístěná v Praze tak i s naším významným přispěním poskytuje nezapomenutelný multimediální zážitek ze světa výroby ovocných destilátů včetně historie páleničářství ve Vizovicích a na Valašsku. Přijďte se podívat a samozřejmě i ochutnat jak se slivovici u nás na Valašku daří!

Muzeum vína

Skutečný životní příběh vinaře Jozefa Janáče se stal naším multimediálním příspěvkem a srdcem expozic Muzea vína v Pezinku. Emocemi nabitá projekce, uprostřed historických vinařských lisů, doprovázená řízeným osvětlením a prostorových zvukem, zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný zážitek. V hlavní roli Jozefa Janáče exceluje populární slovenský herec Marko Igonda.

Trezor přírody

To musíte vidět! Obří multimediální expozice v obci Horní Lideč, která prezentuje bohatství území čtyř chráněných krajinných oblastí – CHKO Beskydy, CHKO Kysuce, CHKO Bílé Karpaty a CHKO Biele Karpaty. Na velkolepých projekčních plochách o celkové výměře více 100m2 se nám podařilo rozehrát multimediální příběh tisíciletého soužití člověka a krajiny Bílých Karpat a Beskyd. Vypravěčskou licencí se nám stala myšlenka čtyř přírodních živlů, unikátně formujících krajinu a životní prostor jejích obyvatel.

Mrkněte i na naše další reference v oblasti firemních videí nebo destinačních videí. Budeme se těšit na případnou spolupráci.