Firemní video

Nechejte si vaše firemní video vyrobit u nás. Dnešní doba je o videu. Více než 72 % uživatelů internetu tvrdí, že upřednostňují video před textovým obsahem a uvítali by více pohyblivých vizuálních prvků na webových stránkách firem. Video je prostě atraktivnější. Lze ho zacílit na konkrétního uživatele a využít estetické nebo emoční prvky, které samotný text či fotografie jen tak neumí. Zároveň dokáže velmi dobře zvýšit image vaší značky. Firemní videa navrhujeme a natáčíme v nejčastějších rozpočtech 100-500 tis kč. Za deset let jsme vyrobili už desítky videí, které splnily stanovený cíl.

 

Přehrajte si ukázku našich prací →

 

 

 

Jak pracujeme?

Po první společné schůzce připravíme „kreativní brief“. Jde o souhrn zadání a cílů, ze kterého se dozvíme pro nás důležité informace. Tento kreativní brief si vzájemně odsouhlasíme, abychom měli jistotu, že prvotní informace jsou správné a shodujeme se co do očekávání výsledku.

Poté připravíme scénář (co se bude dít) a text voiceoveru (co se bude ve videu říkat). Přidáme k tomu ilustrační obrázky a scénář vám zašleme k připomínkování. Zároveň obdržíte odhadovanou kalkulaci. Za přípravu kreativního briefu a scénáře účtujeme paušální částku 5.000,- Teprve v této fázi se rozhodnete, zdali s námi do výroby půjdete.

V případě že ano, sepíšeme smlouvu nebo objednávku, připravíme časový harmonogram prací, který se obvykle pohybuje mezi jedním až dvěma měsíci a zapracujeme vaše připomínky do scénáře. Teprve poté co scénář odsouhlasíte jdeme natáčet a vyrábět vaše video.

Firemní filmy jsme zvyklí je realizovat od A do Z. Od návrhu prvotního konceptu (velmi důležitá je kreativa), přes tvorbu scénáře, produkci, natáčení, postprodukci včetně případné lokalizace do cizích jazyků. Snažíme se dělat videa kratší, dynamická a kreativní. Pro finanční úsporu některé záběry nakupujeme také z videobank, abychom nemuseli natáčet v zahraničí a prodražovat tak výrobu (například pralesy, vesmír, moře apod.). Podívejte se na některé naše práce a inspirujte se:

Image video

Tento typ videa má jeden hlavní cíl. Podpořit vaši značku. Je to taková firemní výkladní skříň, díky které partneři a zákazníci získají důvěru ve značku, kterou budujete. Díky profesionálně vypadajícímu videu si vás zákazníci zapamatují, spojí s vaší vizí a hodnotami, a to vás odliší od konkurence. Sledujeme aktuální trendy a nabídneme vám scénář image videa, který bude plnit stanovené cíle, správně zasáhne emoce a zvýší image. Obdobně přistupujeme i k výročním videím. Zde jde také o image videa, jen se špetkou informací navíc.

Produktové video

Hlavním cílem tohoto typu videa je prezentace konkrétního produktu či služby. Video lze také zaměřit na získání nových zaměstnanců, poskytnout zákazníkům návod k používání anebo montážní návod k instalaci produktu. Kdykoliv chcete zákazníkovi produkt ukázat, vysvětlit nebo ovlivnit jeho rozhodnutí k nákupu, je vhodné tuto situaci řešit produktovým videem. Pokud je takové video umístěno například na stránce s produktem, dokáže významně zvýšit pravděpodobnost dokončení nákupu.

Video návod

S tímto videem se zákazníci setkávají nejčastěji při nákupu vašeho zboží, služby, ale můžete s ním třeba zaškolovat nové zaměstnance. Video návod může být umístěný na stránce vaší služby, kde se zákazník dozví jak postupovat, nebo třeba na obale vašeho produktu formou QR kódu, po jehož vyfocení se v mobilu zákazníka spustí například video montážního návodu. Tento typ videa nahrazuje již zastaralý textový návod a zároveň slouží jako promo vaší služby nebo produktu, díky kterému získáte další zákazníky. Videonávody umíme natáčet také ve formátu VR 360 3D, pro co nejlepší uživatelský zážitek a zapamatovatelnost obsahu.

Náborové video

Pokud chcete získat nového kvalitního zaměstnance, nebo uspět jako dobrý zaměstnavatel v konkurenčním prostředí, je tento typ videa pro úspěch ideální. Představíte vaši firmu a nabízenou pracovní pozici jednoduchým a velmi efektním způsobem který zaujme. Uchazeč které ho chcete a nemáte se z videa se dozví vše o nabízené pracovní pozici, firemní kultuře a kolektivu a pokud to rezonuje s jeho hodnotami, je váš. Získáte tak pro vaši firmu kvalitního člověka. Video lze dále přesně cílit na potenciální adepty skrze sociální sítě.

Virální video

Nápaditost a neobvyklost videa může vést k výsledku, kdy se video samo mezi diváky šíří (sdílí). Díky tomu se snižují náklady na sdělení informací, nebo naopak zvyšuje dosah při menších nákladech. S tímto typem videa máme také bohaté zkušenosti. Podívejte se, jak jsme například přistupovali k jedné velmi úspěšné virální kampani.

Průzkumy

Průměrný uživatel stráví na webu s videem o 88 % více času než na statické webové stránce. Podle průzkumů se dnes 81 % veškerých společností v marketingové komunikaci spoléhá na video.  Po zhlédnutí instruktážního videa si 69 % zákazníků koupilo software nebo aplikaci a až 81 % zákazníků zakoupilo produkt nebo službu. Správně umístěné video na úvodní nebo produktové stránce zvyšuje pravděpodobnost dokončení nákupu nebo jiné konverze na webu o 80 %. Výjimečně dobrou zprávou také je, že až 99 % firem, které použily marketingové video, pokračují s jeho využíváním i v následujícím roce.

Mrkněte i na naše další reference v oblasti destinačních videí nebo multimediálních expozic. Budeme se těšit na případnou spolupráci.