Náborové video

Pokud chcete získat nového kvalitního zaměstnance, nebo uspět jako dobrý zaměstnavatel v konkurenčním prostředí, mít náborové video je pro úspěch ideální. Představíte vaši firmu a nabízenou pracovní pozici jednoduchým a velmi efektním způsobem který zaujme. Uchazeč které ho chcete a nemáte se z videa se dozví vše o nabízené pracovní pozici, firemní kultuře a kolektivu a pokud to rezonuje s jeho hodnotami, je váš. Získáte tak pro vaši firmu kvalitního člověka. Video lze dále přesně cílit na potenciální adepty, nebo na konkurenční pracovníky skrze sociální sítě.

 

Nechejte si vaše náborové video vyrobit u nás. Náborová videa navrhujeme a natáčíme v nejčastějších rozpočtech 70-150 tis kč. Jsme odborníci na výrobu náborových videí. Za deset let jsme vyrobili desítky videí, které splnily cíl a firmám získaly kvalifikované pracovníky.

 

Přehrajte si ukázku našich prací →

 

Jak pracujeme?

Po první společné schůzce, při které načerpáme detaily pracovních pozic připravíme bodový scénář (co ve videu uvidíte a uslyšíte). Zároveň zpřesníme původně odhadnutou kalkulaci. Sepíšeme smlouvu nebo objednávku, připravíme časový harmonogram prací, který se obvykle pohybuje mezi dvěma až čtyřmi týdny a zapracujeme vaše připomínky do scénáře.

Při natáčení náborových videí využíváme vlastního know-how abychom získali ten správný video materiál s ohledem na maximální splnění cíle videa – získání zkušených odborných pracovníků. Podívejte se na některé naše práce a inspirujte se:

Průzkumy

Průměrný uživatel stráví na webu s videem o 88 % více času než na statické webové stránce. Podle průzkumů se dnes 81 % veškerých společností v marketingové komunikaci spoléhá na video.  Po zhlédnutí instruktážního videa si 69 % zákazníků koupilo software nebo aplikaci a až 81 % zákazníků zakoupilo produkt nebo službu. Správně umístěné video na úvodní nebo produktové stránce zvyšuje pravděpodobnost dokončení nákupu nebo jiné konverze na webu o 80 %. Výjimečně dobrou zprávou také je, že až 99 % firem, které použily marketingové video, pokračují s jeho využíváním i v následujícím roce.

Mrkněte i na naše další reference v oblasti firemních videí,  destinačních videí nebo multimediálních expozic. Budeme se těšit na případnou spolupráci.