fbpx

Můj příběh – koprodukční film backstage foto + info | IS Produkce

cs
Všechny novinky

Můj příběh – koprodukční film backstage foto + info

Home Novinky Můj příběh – koprodu...

Přinášíme vám krátké ohlédnutí k filmu Můj příběh a taky backstage fotografie ?

Začátkem května se Zlín opět stal dějištěm natáčení dalšího celovečerního filmu. Nese název „Můj příběh“ a ani tentokrát u jeho zrodu nechyběla IS Produkce, která se stala koproducentem tohoto snímku. V kinech bude mít premiéru v listopadu 2019.

Příběh vychází z knižní předlohy „Calaway֥“ spisovatelky Zory Castillo, kterou k napsání inspirovaly skutečné události. Film zachycuje osud bývalé baletky, kterou její manžel skoro zabije. Ona poté bojuje s depresemi a snaží se najít nový smysl svého života. Ten jí pomůže nalézt přátelství a sport. „Děj filmu v sobě nese poselství, jehož obsahem je, že není nutné přijímat vše, co život nadělí s pokorou, ale právě kvůli lásce k sobě samému je zkrátka potřeba sebrat veškerou odvahu a čelit několikanásobně většímu nepříteli,“ uvádí scénáristka Pavla Krečmerová Šindlářová.

Hlavní roli Elizabeth ztvárnila Vlastina Kounická Svátková, ve vedlejších rolích se představí známé herečky Vilma Cibulková, Tereza Kostková, Zuzana Norrisová nebo Nela Boudová. V mužských rolích se objeví například Saša Rašilov, Milan Kňažko a Pavel Kříž. Režijní taktovky se ujal Libor Adam ve spolupráci s Hanou Hendrychovou.

Během pěti zlínských natáčecích dní se filmaři pohybovali kolem 32. budovy v továrním areálu, v k ní přilehlé ulici nebo v parku. „Jsme rádi, že se můžeme opět podílet na vzniku snímku s takovou silnou dějovou linkou,“ říká majitel IS Produkce, Martin Gazda a dodává, že k jeho vzniku přispěli například také zapůjčením filmové techniky, poskytnutím personálu k její obsluze nebo zajištěním lokačního servisu.

Natáčení skončilo v závěru května a film bude mít premiéru v kinech na sklonku roku 2019. Mrkněte se, jak takové natáčení probíhá na fotografiích pořízených na place ?

Autorem fotografií je P.A.L. Production s.r.o.

Další novinky