Pojďte vaše reklamní spoty natáčet k nám

“IS Produkce nabízí bezkonkurenční poměr cena / výkon. Je to dlouhodobě velmi solidní dodavatel s širokým produkčním portfoliem, výborným týmem profesionálů, velkým castingem, flexibilními možnostmi a kreativním přístupem.”     MarkBBDO – 2023

Přineste si do spolupráce s agenturou zkušeného produkčního parťáka. Naše silné stránky spočívají v digitalizaci většiny procesů a ve využívání nových technologií. Společně s nastavením produkce jako „all-in-one“ šetříme nejen čas, ale hlavně náklady, a to bez kompromisů v kvalitě. S naším týmem talentovaných profesionálů a pokročilými technologiemi, jako je automatizace nebo AI, dosahujeme vysoké kvality, při nižších rozpočtech, než je obvyklé v běžných produkcích. Do spolupráce tak přinášíme úsporu nákladů bez kompromisů v kvalitě. Jak toho dosahujeme?

Jsme IS Produkce

Našim cílem je být skvělým partnerem pro zadavatele reklamy. Jako etablovaná produkční společnost jsme se stali důležitým hráčem v reklamním a filmovém průmyslu v České republice.

 

Nabízíme kompletní produkční služby od počáteční přípravy až po finální postprodukci, včetně vlastní filmové techniky a odborníků v různých oblastech reklamního výrobního procesu.

Jsme efektivnější

Šetříme náklady, aniž bychom obětovali kvalitu. Od roku 2019 držíme stabilní ceny bez zdražování, přesto jsou naše obchodní výsledky nadále dobré. Klíčem je celý produkční proces „pod jednou střechou“, pevně sehraný tým 30 lidí, který u nás pracuje na fulltime, talentovaní režiséři a investice do digitalizace, automatizace a integrace umělé inteligence. Tyto faktory nám umožňují zefektivňovat výrobu, šetřit náklady a nadále zlepšovat kvalitu.

 

Seznamte se s našimi divizemi v produkčním domě

Produkční služby

Komplexní produkční služby od A do Z. Od bezplatné přípravy demosnímků pro vaše tendrové prezentace, přes pomoc s kreativou, s tvorbou storyboardů a animatiků, koordinaci příprav, organizaci natáčení až po postprodukční práce. S našim týmem filmařů, režisérů a reklamních kreativců zajišťujeme hladký průběh každého projektu a dodržení časového plánu. Zároveň jsme nastaveni na více projektů současně, takže pro nás není problém odstartovat nový projekt prakticky okamžitě.

 

   Mrkněte, jak prezentujeme storyboardy

Lokační služby

Rychlý výběr lokací s online aplikací. Díky naší rozsáhlé databázi a vlastní on-line aplikaci, jsme schopni velmi rychle identifikovat a doporučit ideální lokace pro váš projekt. Zároveň je náš zkušený lokační manažer připraven okamžitě vyrazit a najít potřebnou lokaci.

Naše služby ale nekončí jen u výběru lokace. Zajišťujeme kompletní přípravu místa pro natáčení, následné uvedení do původního stavu a díky automatizaci administrativy šetříme čas a usnadňujeme celý proces.

 

   Mrkněte, jak prezentujeme lokace

Casting

Rychlý výběr účinkujících s online aplikací. Naše rozsáhlá databáze zahrnuje širokou škálu herců a komparsistů různých věkových kategorií, vzhledů a dovedností. Díky tomu dokážeme rychle vyhovět i těm nejspecifičtějším požadavkům. Nabízíme tradiční callback, video casting i online casting, včetně kompletního smluvního servisu, který jsme také automatizovali. Všechna komunikace probíhá plynule online prostřednictvím naší vlastní castingové aplikace, což umožňuje dodat vám první návrhy castingu již za pár hodin a odpadne fee castingovým agenturám.

 

   Mrkněte, jak prezentujeme casting

Rental filmové techniky

Špičková filmová technika. Disponujeme širokým výběrem profesionální filmové techniky, která splní požadavky i velkých reklamních projektů. Vlastníme vysoce kvalitní kamerovou, osvětlovací a zvukovou techniku, což eliminuje fee externím filmařským rentalům a dále snižuje náklady.

 

   Mrkněte, jakou techniku používáme.

Filmové ateliéry

V naší budově naleznete také dva ateliéry, přizpůsobené pro nejrůznější produkční potřeby. Filmový ateliér 18m x 12m a multifunkční ateliér 20m x 10m pro menší projekty a foto. K dispozici je pohodlné zázemí pro tvůrčí týmy, včetně šatny, make-up místnosti a odpočinkové zóny.

Natáčením to nekončí

Jednoduchá a efektivní postprodukce pod jednou střechou. Víme, jak náročný bývá koordinace termínů a přesun projektu mezi různými externími postprodukčními pracovišti. U nás je vše na jednom místě, což eliminuje potřebu složitého bookování a riziko neočekávaných nákladů za neplánované úpravy. Tato integrace postprodukčních služeb výrazně šetří váš čas i vaše peníze.

Postprodukce

Komplexní postprodukční služby pod jednou střechou. Střižny, color grading, compositing, animace a tři zvukové postprodukční studia ve dva patrech. Toto uspořádání eliminuje potřebu složitého bookování pracovišť a přenášení dat mezi různými místy. Projekt můžeme mezi zvukovou a obrazovou postprodukcí efektivně „otočit“ i několikrát za den.

Inovativní nástroje pro hodnocení a schvalování. Pro finální hodnocení a schválení materiálu máme k dispozici projekční kino. Využíváme také profesionální online nástroje pro účast na postprodukci a schvalování projektů pohodlně z vaší nebo klientovy kanceláře. Neustále experimentujeme s novými technologiemi a integrujeme prvky strojového učení (AI), abychom zůstali na špičce současných trendů.

 

Naše projekty

Máme přes 20 let zkušeností. Naše portfolio zahrnuje mnoho druhů projektů od hraných spotů, přes fashion a food reklamu, animaci. Natáčíme také spoty a reels videa na sociální sítě. Pro generování obrazu a zvuku využíváme AI a baví nás i vizuální triky a efekty. Při natáčení často fotíme a kromě skvělého zvuku a rozhlasových spotů na kterých jsme vyrostli, komponujeme i vlastní reklamní hudbu.

 

Mrkněte na naše tematické showreely a reklamní fotografie:

Jsme IS Produkce

Poskytujeme výraznou přidanou hodnotu v podobě férového parťáka pro výrobu a úspoře času díky propojeným službám pod jednou střechou. Tato kompletní integrace společně s digitalizací umožňuje rychlejší reakce na vaše potřeby a dostatek času na odbornou práci. Výsledkem je optimalizace nákladů našim klientům při zachování vysoké kvality.

15 let zkušeností

V průběhu let jsme se vypracovali díky práci na široké škále reklamních projektů, včetně celovečerních filmů. Přesvědčili jsme se, že každý projekt je unikátní a vždy se snažíme přizpůsobit specifickým potřebám našich klientů.  Mrkněte na krátké video, které shrnuje naše zkušenosti, vášeň a kreativitu, kterou vkládáme do každého projektu.

Pozvěte nás do tendru a poptejte rozpočet. Mile vás překvapíme.

Ozvěte se Martinovi. Tel: 603 829 166 | e-mail: martin@isprodukce.cz

Těšíme se 🙂