Všichni režíséři

Kilián Vrátník

Kilián Vrátník je reklamní a filmový režisér působící jak v Praze, tak v Londýně. Jeho práce je charakteristická propojením reality s fantazií a důrazem na vizuální stránku. Magisterské studium úspěšně dokončil na London Film School, kde natočil svůj absolventský film „Ships in the Night“.

Zaměřuje se na témata spojená s mladší generací, zejména Generací Z a mileniály, ale také se jeho tvorba vyznačuje zkoumáním reality a jejím ohýbání. V současné době připravuje svůj debutový celovečerní film ve spolupráci s producentkou Julií Markovou Žáčkovou pod střechou produkční společnosti Nochi Film. Kromě filmové tvorby se věnuje také především reklamě. Jeho reklamní spoty jsou často hravé a provokativní, ale vždy s důrazem na vizuální stránku. Kilián spolupracoval s řadou významných klientů, včetně McDonald’s, Notino, Škody, Pumy, Pilsner Urquell, Nescafé a Erste Group.

Kilián je talentovaný režisér, který se nebojí experimentovat a hledat nové cesty, jak vyprávět příběhy. Jeho práce je divácky atraktivní a zároveň umělecky hodnotná.