Vítejte na 63. Zlín Film Festivalu

Jsme IS Produkce

Jsme významným partnerem festivalu a zároveň největší produkční společnost na Moravě s pobočkou v Praze. Živí nás natáčení reklamních spotů ale baví nás i filmy a filmové koprodukce. Natáčíme po celé celé české republice i v zahraničí a vše potřebné máme pod jednou střechou.

Jsme otevřeni koprodukcím

Umíme nabídnout bezvadný produkční a postprodukční servis nejen ve Zlínském kraji i s možností financování části projektu.

30+ odborníků

Pod jednou střechou v našem sídle ve Zlínských filmových ateliérech a s pobočkou v Praze. Produkční, lokační, casting manager, odborní asistenti štábových profesí, runneři, střihači, zvukaři, compositoři vč. potřebného zázemí. Jsme nastaveni na více projektů současně, není pro nás problém odstartovat nový projekt okamžitě.

6 divizí

Produkce, obrazová postprodukce, zvuková postprodukce, castingový servis, lokační servis a rental filmové techniky, které jsou ve společném kontaktu v jedné budově, což významně urychluje proces výroby a šetří finanční prostředky.

15 let zkušeností

Za tuto dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností z natáčení celovečerních filmů a reklamních spotů. Podívejte se na krátké video o nás.

Jsme efektivnější

Máme vlastní, sehraný team 30 odborníků, kteří u nás pracují na fulltime. Díky tomu reagujeme na požadavky rychleji, než je běžné u produkcí a postprodukcí, které si odborníky do týmu projektově najímají. Přinášíme tak našim partnerům velkou přidání hodnotu v podobě série propojených služeb na jednom místě a s velkou úsporou nákladů. Koprodukovali jsme tyto celovečerní filmy:

Pomůžeme s VFX

Poskytujeme také komplexní služby obrazové postprodukce vč. vizuálních triků. Podívejte se na krátkou ukázku.

2D / 3D animace

Baví nás také animace, na té jsme vyrostli. Podívejte se na krátkou ukázku.

Přijměte pozvání

V sobotu 3.6. ve 13:00 na Lunch s IS Produkcí na terase restaurace Spirit v kongresovém centru.

V neděli 4.6. od 19:00 na prohlídku naší filmové produkce ve Zlínských filmových ateliérech. Budova Filmový uzel. 4. patro.

Ozvěte se Martinovi. Tel: 603 829 166 | e-mail: martin@isprodukce.cz

Těšíme se na setkání