Ve Zlíně včera padla první klapka nového filmu Smečka | IS Produkce

cs
Všechny novinky

Ve Zlíně včera padla první klapka nového filmu Smečka

Home Novinky Ve Zlíně včera padla první...

? Ve Zlíně včera padla první klapka nového filmu Smečka, který diváky zavede mezi hokejisty. ?

Šikana v hokejovém týmu. To je téma, které otevírá nový český film, jehož první klapka padla včera ve Zlíně, kde se také odehrává děj filmu. Snímek z hokejového prostředí S Smečka vzniká v produkci společnosti 8Heads Productions. Jedním z koproducentů je i naše IS Produkce.

Film Smečka diváky zavede do fiktivního hokejového klubu Vlci (situovaný ve Zlíně) a do prostředí mládežnického hokeje, kde jsou dospívající chlapci vychováváni podle zákona síly. Právo silnějšího dominuje v celém kolektivu, který se tak stává vlčí smečkou, kde panuje velká rivalita a tvrdé zákony.

Snímek vzniká jako celovečerní hraný debut režiséra Tomáše Polenského, absolventa Vyšší odborné školy filmové ve Zlíně a FAMU, který má sám s hokejovým prostředím zkušenost. Natáčet se bude ve Zlíně a ve Vizovicích až do 25. srpna 2019 a to v několika lokacích. Nejvíce času – 14 natáčecích dnů – štáb stráví na zimním stadionu Luďka Čajky. V hlavních rolích se objeví Tomáš Dalecký, Tomáš Mrvík, Jiří Vyorálek, Vlastina Svátková, Václav Vašák a Patrik Děrgel. Menší role si zahrají i současní hráči zlínského hokejového týmu Beranů, v roli manažera Vlků diváci uvidí Martina Hostáka, generálního manažera HC Berani Zlín.

Více informací naleznete v tiskové zprávě.

? Sledujte film Smečka také na Faceboooku a Instagramu Smečka.

? Úvodní fotografie: 8Heads Productions

? Mrkněte na foto z hereckých příprav:

Další novinky