ISprodukce

Menu

Rok 2017 je za námi


Martin Gazda | 16.Prosinec 2017

Je tady zase konec roku. Připadá mi, že každý rok uběhne rychleji, než ten předešlý. Pro nás to byl obrovský finiš s dokončováním letošních zakázek. Ale nejen závěr roku byl pro nás významný.

 Začátkem roku jsme úspěšně dokončili projekt Malé Mimi a v nemocnici ve Zlíně jsme otevřeli rekonstruované pokoje pro předčasně narozené děti.

Letos poprvé jsme organizovali natáčení spotu v zahraničí vč. koprodukce s místními filmaři. Poprvé jsme také točili celovečerní film a naše spoty se vysílají v celé Evropě od Španělska až po Rusko.

Každý rok rosteme, je nás nyní 14 a v celé skupině obou IS firem 20 lidí. Meziročně nám podesáté v řadě narostl obrat a v závěru roku jsme náš neziskový projekt transformovali v nadační fond Malé Mimi.

Příští rok pro nás bude přelomový. IS Produkce se v lednu rozroste o dvě nové divize: Rental profesionální filmové techniky a samostanou divizi výroby pro klíčového klienta vč. stavby filmového ateliéru v bývalém areálu Svitu ve Zíně. Na fulltime budeme nabírat 8 až 10 lidí převážně z filmových profesí.

V rámci naší vize návratu filmového průmyslu do Zlína, už dva roky připravujeme stavbu vlastního produkčního domu s ateliérem.Příští rok bychom měli začít stavět v areálu Zlínských filmových ateliérů na Kudlově. Ateliér bude největší v okruhu 250km a kolaudovat bychom měli v roce 2019.

Na jaře roztáčíme druhý celovečerní film a v květnu uvidíme, jak bude v kinech úspěšný film Úsměvy Smutných Mužů, který je právě ve střižně. Film chceme podporovat i finančními granty studentům filmových škol, a to během jejich studia bakalářských a magisterských programů. Podporovat budeme zejména výrobu absolvenských filmů a pro rok 2018 uvolníme 500tis Kč.

Děkuji hlavně kolegům za jejich skvělou práci pro IS. Režisérům a kameramanům, které baví s námi pracovat a také klientům za jejich důvěru a přízeň.

Jaký byl rok u vás? Napište nám do komentářů… 😉

Martin Gazda

Komentáře


Follow us
Copyright © 2019 | created in zlin | All rights reserved.