Rok 2017 je za námi | IS Produkce

cs
Všechny novinky

Rok 2017 je za námi

Home Novinky Rok 2017 je za námi...

Je tady zase konec roku. Připadá mi, že každý rok uběhne rychleji, než ten předešlý. Pro nás to byl obrovský finiš s dokončováním letošních zakázek. Ale nejen závěr roku byl pro nás významný.

Začátkem roku jsme úspěšně dokončili projekt Malé Mimi a v nemocnici ve Zlíně jsme otevřeli rekonstruované pokoje pro předčasně narozené děti.

Letos poprvé jsme organizovali natáčení spotu v zahraničí vč. koprodukce s místními filmaři. Poprvé jsme také točili celovečerní film a naše spoty se vysílají v celé Evropě od Španělska až po Rusko.

Každý rok rosteme, je nás nyní 14 a v celé skupině obou IS firem 20 lidí. Meziročně nám podesáté v řadě narostl obrat a v závěru roku jsme náš neziskový projekt transformovali v nadační fond Malé Mimi.

Příští rok pro nás bude přelomový. IS Produkce se v lednu rozroste o dvě nové divize: Rental profesionální filmové techniky a samostanou divizi výroby pro klíčového klienta vč. stavby filmového ateliéru v bývalém areálu Svitu ve Zíně. Na fulltime budeme nabírat 8 až 10 lidí převážně z filmových profesí.
V rámci naší vize návratu filmového průmyslu do Zlína, už dva roky připravujeme stavbu vlastního produkčního domu s ateliérem.

Příští rok bychom měli začít stavět v areálu Zlínských filmových ateliérů na Kudlově. Ateliér bude největší v okruhu 250km a kolaudovat bychom měli v roce 2019.
Na jaře roztáčíme druhý celovečerní film a v květnu uvidíme, jak bude v kinech úspěšný film Úsměvy Smutných Mužů, který je právě ve střižně. Film chceme podporovat i finančními granty studentům filmových škol, a to během jejich studia bakalářských a magisterských programů. Podporovat budeme zejména výrobu absolvenských filmů a pro rok 2018 uvolníme 500tis Kč.
Děkuji hlavně kolegům za jejich skvělou práci pro IS. Režisérům a kameramanům, které baví s námi pracovat a také klientům za jejich důvěru a přízeň.
Jaký byl rok u vás? Napište nám do komentářů… 😉
Martin Gazda

Další novinky