| IS Produkce

cs
Home Novinky ...

Zveme vás na slavnostní premiéru studentských filmů, které jsme v roce 2019 podpořili grantem IS Produkce.

Jdeme do kina! ?

Tarot, Terno a Enter Exit – to jsou snímky studentů zlínské UTB, které se dočkají společného uvedení na velkém plátně ve čtvrtek 26. září v 18:00 v sále č.1 Multikina Golden Apple Cinema Zlín. Na natočení filmů jsme přispěli grantem a s hrdostí Vás zveme na jejich slavnostní premiéru! ?

https://youtu.be/DpAg0AsNC14
? Lístky jsou už v prodeji a stojí krásných 60,- Kč, počet je omezený, tak neváhejte a přesvědčte se sami, jak se umí studenti Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně nadchnout pro věc a natočit kvalitní filmy s využitím profesionální techniky a zázemím produkční společnosti ?
Zároveň děkujeme za skvělou spolupráci Multikinu Golden Apple Cinema Zlín a Fakultě multimediálních komunikací UTB ?
Do projektu poskytnutí grantu na natočení filmu se přihlásilo 11 studentských filmů, před námi byl posléze těžký úkol vybrat 3 vhodné adepty. Slovy Martina Gazdy, producenta: „Hlavními kritérii při výběru byl celkový dojem ze záměru, chytlavost scénáře a úroveň prezentace projektu. Také jsme se při volbě snažili nahlížet na scénáře z pozice diváků.“
Celkem jsme letos věnovali na podporu studentských filmů ve Zlíně 660 tisíc korun a pokračovat v rozvoji filmu na zlínsku společně se studenty plánujeme i nadále – sledujte oficiální Facebook událost a dozvíte se více ?
Přečtěte si celou tiskovou zprávu.
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Další novinky